Beskrivelse
describe
Report project/suspicious activity
Quick shipping!! Send as soon as possible after payment
Welcome to our store!
Condition: 100% brand new and high-quality
Packaging: boxed
Scale: 1/12

















kr 246,38 - kr 281,37
describe
Report project/suspicious activity
Quick shipping!! Send as soon as possible after payment
Welcome to our store!
Condition: 100% brand new and high-quality
Packaging: boxed
Scale: 1/12

















| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | Fondjoy |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 16cm |
| ACG Name | The Avengers |
| Scale | 1/9 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | Spider-Man |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Spider-Man |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.