Beskrivelse













kr 864,66 - kr 1.087,84













| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Mcfarlane |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 18cm |
| ACG Name | Batman |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | Batman (Batman Begins)/Batman (1989) |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Batman (Batman Begins)/Batman (1989) |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Macfarlane |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.