Beskrivelse
Material: PVC
Height: About 18cm
The joints are movable




kr 160,73 - kr 526,47
Material: PVC
Height: About 18cm
The joints are movable




| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| feature | The joints are movable |
| Brand Name | Bandai |
| Material | PVC |
| Dimensions | about 17cm~18cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | Justice League |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.