Beskrivelse
Products information:
For age : Above 6 years old
Brand : 100% brand new
Material : PVC
Size : Doll high 17cm
Package : Opp bag or Box










kr 411,42 - kr 466,15










| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Hot Toys |
| Model Number | ZT554 |
| Material | PVC |
| Dimensions | 17cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| ACG Name | The Avengers |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | Spider Man |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | Keep away from water |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.