Beskrivelse
18cm New Spiderman Hulk Captain America Action Figure Model Iron Man Anime Spiderman Disney Figure Dolls Toys Kids gifts









kr 104,65 - kr 109,46









| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 18cm |
| ACG Name | Marvel |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.