Beskrivelse
High Quality X-men Deadpool 30cm PVC Figure Collectible Model Toy Hands Moveable
kr 427,70 - kr 427,70
High Quality X-men Deadpool 30cm PVC Figure Collectible Model Toy Hands Moveable
| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | deadpool |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 30cm |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | New Year |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | deadpool |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | deadpool |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.