Beskrivelse
Materials : PVC
Size : 9cm-12cm
Packaging :8pcs/6pcs/lot OPP bag

kr 188,71 - kr 188,71
Materials : PVC
Size : 9cm-12cm
Packaging :8pcs/6pcs/lot OPP bag

| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | / |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm-12cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | None |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Sirenhead Horror Model Doll |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | action figure model doll toy |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| 0.13 | 12-8-4.58 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.