Beskrivelse




Ct Toys Mafex 001SpidermanPeter Parker Andrew Garfield The Amazing Spider-Man Shf Anime Action Figure Figurine Toys Customized




kr 652,08 - kr 652,08




Ct Toys Mafex 001SpidermanPeter Parker Andrew Garfield The Amazing Spider-Man Shf Anime Action Figure Figurine Toys Customized




| Vekt | 25 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 26*19*6cm |
| ACG Name | SPIDERMAN |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | New Year |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| ACG Character | Ct Toys piderman 001 |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Ct Toys spiderman 001 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.