Beskrivelse










kr 189,15 - kr 693,52










| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 15cm |
| ACG Name | Transformers |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Mfg Series Number | Assembly/Assembling |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Assembly |
| Completion Degree | Semi-finished Product |
| Theme | Robots |
| Material | Plastic |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.