kr 168,48 - kr 168,48
| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | MAK |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | This item fit for 12" action figure |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 1/6 |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | MX02-A MX02-B |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.