Beskrivelse
Welcome to our store
Size: 4~8cm
Material: PVC
Packaging:Packed in bag




kr 182,36 - kr 182,36
Welcome to our store
Size: 4~8cm
Material: PVC
Packaging:Packed in bag




| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | not for children under 3 years |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4~8cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Woody |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | V99 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.