Beskrivelse
baby Pendant Comfort Sleep Toys
Can be hung on a bracket, bedside, backpack, cart handle
Can be hung anywhere you think of



kr 83,56 - kr 195,70
baby Pendant Comfort Sleep Toys
Can be hung on a bracket, bedside, backpack, cart handle
Can be hung anywhere you think of



| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | Pendant |
| Shape | Geometric Shape |
| Size | 11*2cm |
| Material | Wood |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 11*2cm |
| Package | separates |
| Features | Flashing |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.