Beskrivelse
Action Figure Superhero Spidey And His Amazing Friends Spiderman Miles Morales Collectible Model Doll Toys Gifts Kids







kr 108,76 - kr 814,40







| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| ACG Name | SPIDERMAN |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| ACG Character | Spider Man |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| Origin | CN(Origin) |
| Material | PVC |
| Dimensions | about 6-8cm |
| Age Range | Over 7 years old |
| Item Type | action figures |
| Item Type 1 | Anime Figures |
| style | static state |
| Classic Toys | ANIME GIFT |
| support | Home furnishings collection car furnishings |
| ACGProduct name | Spidey and His Amazing Friends |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.