Beskrivelse
size:3-5cm








kr 58,21 - kr 111,88
size:3-5cm








| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 3-5cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| ACG Character | lps |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | lps |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.