Beskrivelse








kr 336,21 - kr 1.057,60








| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Toy dolls are suitable for occasions | New Year |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | about 48cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| Fill material | sponge |
| Plush classification | Cloth velvet |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.