Beskrivelse
About this product
Material:Plastic
Type:Action Figure
Size:18cm










kr 466,31 - kr 466,31
About this product
Material:Plastic
Type:Action Figure
Size:18cm










| Vekt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | not for children under 3 years |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 18cm |
| ACG Name | IRON MAN |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | iron man |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | 108619 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.