Beskrivelse
Material: PVC
Size: 10*6*3cm
Product Show:




kr 79,64 - kr 132,91




| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 8-12 cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | B |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.