Beskrivelse














kr 47,68 - kr 280,62














| Vekt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | no |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic Cement |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | no |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.