Beskrivelse











kr 67,52 - kr 67,94











| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | QWZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 7*17CM |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 70*170mm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | QZ1204 |
| Recommend Age | 13-24m |
| Features | SOFT |
| Warning | NO |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.