Beskrivelse
Name:Fruit &Vagetable Park Collection
Size:10x9CM
Material:PP cottonPolyester







kr 42,90 - kr 469,51
Size:10x9CM
Material:PP cottonPolyester







| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PP Cotton |
| Filling | PP Cotton |
| Certification | CPC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Theme | Fruit Series |
| Features | Stuffed & Plush |
| Dimensions | 10*9cm/3.9*3.5in |
| Model Number | YC1203 |
| Form | Fruit Series |
| Gender | Girls |
| Item Type | Plants |
| Type | Plush/Nano Doll |
| features 1 | Plushies Toys |
| features 2 | Toys |
| features 3 | Gift |
| features 4 | soft toy |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.