Beskrivelse





























kr 58,06 - kr 164,55





























| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | QWZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | picture |
| Shape | Animal |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | picture |
| Gender | Unisex |
| Model Number | QWZ623 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Warning | Far away from fire |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.