Beskrivelse













kr 171,29 - kr 284,70













| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Toy Keyboard Type | Children Learning & Exercising Type |
| Guitar Playing Method | String Type |
| Certification | CE |
| Knock Piano Scale | 5 Scales |
| Warning | 3+ |
| Model Number | 181A |
| Toy Musical Instrument Type | Yukrili |
| Gender | Unisex |
| Type | Yukrili |
| Quantity | 1 |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.