Beskrivelse
Welcome to our store
Size: 21cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag







kr 139,15 - kr 586,79
Welcome to our store
Size: 21cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag







| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 21cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.