Beskrivelse












kr 65,86 - kr 65,86












| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| item number | metal bookmark |
| style | Modern minimalism |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Bandai |
| Model Number | Anime Naruto Metal Bookmarks |
| Material | Metal |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 9x4cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Item Type | Puppets |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| ACG Name | NARUTO |
| By Animation Source | japan |
| ACG Character | Anime Naruto Metal Bookmarks |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Warning | kawaii Anime Naruto Metal Bookmarks |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.