Beskrivelse
Size:about 7cm hight
Material:High Quality PVC
Package:OPP Bag
Note: Product sizes are measured manually, there is a 1-2cm difference
Function:Collection,Decorations,Gifts And Other





kr 194,87 - kr 414,08
Size:about 7cm hight
Material:High Quality PVC
Package:OPP Bag
Note: Product sizes are measured manually, there is a 1-2cm difference
Function:Collection,Decorations,Gifts And Other





| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep Away From Fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Harri Potter |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Harri Potter |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.