Beskrivelse










kr 107,20 - kr 107,20










| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 33.5cm |
| Warning | 3+ |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.