Beskrivelse
Quality is good, price is cheap !













kr 103,12 - kr 773,29













| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | WUHHAWOHHA |
| Item Type | Puppets |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 5cm |
| Certification | CE |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Version Type | First Edition |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Animals |
| Material | Resin |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.