Beskrivelse
Size: 17cm
Packaging: Original box
Equipped with battery, pressing the button will light up the chest of the model.







kr 84,84 - kr 94,80
Size: 17cm
Packaging: Original box
Equipped with battery, pressing the button will light up the chest of the model.







| Vekt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 17cm |
| ACG Name | The Avengers |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | Spider Man |
| Version Type | First Edition |
| Material | PVC |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.