Beskrivelse
DESCRIPTION
Anime One Piece Zoro Wano Country Keychain Vinyl Dolls Figure Toys
Commodity material:vinyl Dolls
Condition:100% NEW
Size: Approx 5cm







kr 93,08 - kr 95,86
DESCRIPTION
Anime One Piece Zoro Wano Country Keychain Vinyl Dolls Figure Toys
Commodity material:vinyl Dolls
Condition:100% NEW
Size: Approx 5cm







| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | figure |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | Approx 5cm |
| ACG Name | ONE PIECE |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Roronoa ZoroTony Tony Chopper |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Second Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Vinyl Doll |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.