Beskrivelse






kr 93,39 - kr 97,47






| Vekt | 7 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | MINISO |
| Model Number | 3D Printed |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 13cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Assembly |
| Toy dolls are suitable for occasions | New Year |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.