Beskrivelse
Description
The product is 100% real object shooting. Due to the difference of light background, there may be some color difference. I hope you can understand



kr 184,73 - kr 184,73
Description
The product is 100% real object shooting. Due to the difference of light background, there may be some color difference. I hope you can understand



| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Not TO Eat |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4-8cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Pocoyo |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Pocoyo |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.