Beskrivelse
Welcome to our store
Size: 6-10cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag










kr 160,55 - kr 269,62
Welcome to our store
Size: 6-10cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag










| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 6-10cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | skibidi toilet |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | skibidi toilet |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.