Beskrivelse
10cm Jujutsu Kaisen Mini Figures Satoru Gojo Figure Action Geto Suguru Figurine Q Version Anime Model PVC Collection Toys Statue
Size: 10cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag










kr 143,03 - kr 225,91
10cm Jujutsu Kaisen Mini Figures Satoru Gojo Figure Action Geto Suguru Figurine Q Version Anime Model PVC Collection Toys Statue
Size: 10cm
Material: PVC
Packaging: OPP Bag










| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Jujutsu Kaisen |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Jujutsu Kaisen Figures |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| package | OPP bag |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.