Beskrivelse
Sensory Balls for Baby Touch Hand Ball Massage Soft Textured Balls Baby Hands Squeeze Balls Set Develop Kid’s Tactile Senses Toy





























kr 58,76 - kr 145,31





























| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5-8cm |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 10CM |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 059 |
| Recommend Age | 13-24m |
| Features | SOFT |
| Baby Sensory Toys | Massage Textured Balls |
| Fidget Toys | Sensory Balls for Kids |
| Baby Toys 0 12 Months | Baby Sensory Balls |
| Baby Toy | Games for Babies |
| Toys for infants | Sensory balls |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.