Beskrivelse












kr 71,08 - kr 77,66












| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | GSF |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 13.5*10*4cm |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.