Beskrivelse








kr 53,27 - kr 97,79








| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | FUYAOZHISHANG |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Features | Educational |
| Size | 29*30cm |
| Material | Felt |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.