Beskrivelse
15CM NieR:Automata Yorha No. 2 Type B PVC Anime Action Figures Model Collection Ornament Anime Cartoon Model Toy Gift
escription:
figure size:about 15cm
Packing: opp bag-box
Function: Collection model, car decoration, desktop decoration











kr 86,06 - kr 119,63
15CM NieR:Automata Yorha No. 2 Type B PVC Anime Action Figures Model Collection Ornament Anime Cartoon Model Toy Gift
escription:
figure size:about 15cm
Packing: opp bag-box
Function: Collection model, car decoration, desktop decoration











| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | ZXZ |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 15cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | 2B |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.