Beskrivelse








kr 128,65 - kr 129,45








| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | MTNS |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 11*11*7.5cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 11*11*7.5cm |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.