Beskrivelse
Baby Toys 0 12 Months Soft Plush Sensory Rattle Ball Toy for Newborns Cartoon Animals Interactive Toys Educational Toys Kids Ball

















kr 79,66 - kr 100,02
Baby Toys 0 12 Months Soft Plush Sensory Rattle Ball Toy for Newborns Cartoon Animals Interactive Toys Educational Toys Kids Ball

















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | / |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | / |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Warning | Keep away from fire |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.