Beskrivelse










kr 110,68 - kr 119,21










| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 11cm * 13cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 11cm * 13cm |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.