Beskrivelse
Baby Toy Plush Rattle Hanging Wind Chimes Newborn Soft Hanging Crinkle Squeaky Sensory Toy Stroller Car Seat Crib Travel Gifts












kr 105,12 - kr 106,83
Baby Toy Plush Rattle Hanging Wind Chimes Newborn Soft Hanging Crinkle Squeaky Sensory Toy Stroller Car Seat Crib Travel Gifts












| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 35×14.5 cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 35×14.5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | YC1301 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Feature 1 | Baby |
| Feature 2 | baby toys |
| Feature 3 | baby accessories |
| Feature 4 | newborn |
| Feature 5 | Toys for baby |
| Feature 6 | For newborn baby |
| Feature 7 | games for babies |
| Feature 8 | Toys for children |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.