Beskrivelse
Infant Baby Toys Rattles Teething Toys Kids Hand Bell Children Development ABS Games Newborn Baby Toys 0-12 Months






kr 130,94 - kr 130,94






| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | / |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Package | sets |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | / |
| Gender | Unisex |
| Model Number | baby rattle |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.