Beskrivelse









kr 88,37 - kr 97,40









| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | ASWJ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | about 32cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | about 32cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 562 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Warning | Far away from fire |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.