Beskrivelse
DIY Suction Cup Stickbot Toys Sticky Robbot Toys for Children Deformable Action Figure Sucker Toys for Kids Boys Girls Gifts








kr 50,93 - kr 252,25
DIY Suction Cup Stickbot Toys Sticky Robbot Toys for Children Deformable Action Figure Sucker Toys for Kids Boys Girls Gifts








| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 21.5*18.2*6.5cm |
| Model Number | TA466 |
| Material | Plastic |
| Feature1 | DIY Suction Cup toys |
| Feature2 | Stickbot Toys |
| Feature3 | Action Figure Sucker Toys |
| Feature4 | for Boys Girls Gifts |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.