Beskrivelse



















kr 39,31 - kr 39,31



















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Cloth |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 072 |
| Recommend Age | 4-6y |
| Size | as picture |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Features | Stuffed |
| Package | separates |
| Dimensions | 10cm*9cm |
| Warning | keep away from fire |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.