Beskrivelse
Good Quaity , cheap price !





kr 105,66 - kr 128,99





| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | WUHHAWOHHA |
| Model Number | 00102 |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 5cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/200 |
| Item Type | Puppets |
| Theme | Movie & TV |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | no fire |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.