Beskrivelse







kr 74,93 - kr 78,10







| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | dawndesslo |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 13*8.5cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 13*8.5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Silicone Teether |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | SOFT |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.