Beskrivelse
Explosion Classic Anime Naruto Character Toy Kit Naruto Anime Model pvc Handmade Collection Desktop Swings Anime Peripheral
Color: As Shown In Figure 100%
Size: About 9cm High
Function: Collection, Decorations, Gifts And Other










kr 66,35 - kr 242,06
Explosion Classic Anime Naruto Character Toy Kit Naruto Anime Model pvc Handmade Collection Desktop Swings Anime Peripheral
Color: As Shown In Figure 100%
Size: About 9cm High
Function: Collection, Decorations, Gifts And Other










| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/6 |
| By Animation Source | japan |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Uzumaki |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Naruto Figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.