Beskrivelse




kr 111,28 - kr 111,28




| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Mechanical Animal |
| Dimensions | 6cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.