Beskrivelse
144 style 2-3 cm Do not repeat pokemon figure,100% brand new and unopened, high quality。








kr 87,33 - kr 402,48
144 style 2-3 cm Do not repeat pokemon figure,100% brand new and unopened, high quality。








| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 2-3cm |
| ACG Name | pokemon |
| Scale | 1/144 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Pokemon Figure |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Pokemon |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.